Для замовлення телефонуйте за номером +38 (095) 523-52-65
Нашим партнерам можливий продаж із відтермінуванням

Обладнення для чистки бруківки, затирання швів

Щітки для затирання швів EB

Для заповнення зазорів між вкладеною плиткою застосовуються щітки ЕВ. Завдяки спеціальній конструкції щіток, забезпечується найщільніше і швидке заповнення простору між покладеної тротуарною плиткою або бруківкою. Дві моделі – шириною 1200 мм або 2400 мм. У комплект входить адаптер для кріплення. Пристрій може застосовуватися на вилочному навантажувачі.

Машина для затирання швів EF-H, машина для чищення EC-60

Легке, зручне, швидке і економічне заповнення зазорів між тротуарною плиткою на середніх або малих площах. Заповнення може відбуватися на суху або з додаванням води.

Відмінні особливості:

  • Мінімальна зусилля оператора: 80% руху відбувається завдяки обертанню спеціально спроектованих щіток.
  • Довговічні зносостійкі щітки: зношення на довжину до 50 мм.
  • Безперервне регулювання висоти підйому щіток при роботі через рухливий шпиндель.
  • Компактний розмір: зручність транспортування. Складна ручка зменшує габарити до (Д х Ш х В) 800 х 1170 х 635 мм.
  • Зручна подача води, вентиль на рукоятці.

При затирання швів піском з водою дуже важливе точне дозування води, тому машина для затирання швів обладнана спеціальним дозуючим клапаном. Інша перевага клапана полягає в тому, що вода може бути повністю перекрита в будь-який час. Оператору немає необхідності йти до джерела води, щоб перекрити її – клапан відключення розташований прямо на рукоятці машини.

Машина для очищення бруківки EC-60

Високоефективна машина високого тиску для очищення тротуарної плитки з приводом від бензинового двигуна. Ця машина дозволяє виконувати чищення поверхні в людних місцях.

На відміну від струменевих мийних машин, машина PROBST EC-60 оснащена двома обертовими соплами для подачі води, які закриті зверху кожухом. Таким чином, при роботі машина не створює бризок або викиду пилу і бруду.
Для зручності пересування призначені 4 великі колеса. Компактний дизайн і складна ручка забезпечують зручність при транспортуванні. Автономний привід завдяки наявності бензинового двигуна. Корпус машини виконаний з нержавіючої сталі.

Для замовлення телефонуйте за номером +38 (095) 523-52-65
Нашим партнерам можливий продаж із відтермінуванням

Меню