Для замовлення телефонуйте за номером +38 (095) 523-52-65
Нашим партнерам можливий продаж із відтермінуванням

Профілювальники основи під вкладання

Телескопічний профілювальник полотна TAS-UNI

Профілювальник полотна TAS-UNI для середніх і великих площ при вкладанні бруківки або тротуарної плитки. Складається з алюмінієвих телескопічних профілів, регульованих по висоті роликів і направляючих рейок. Конструкція профілювальника така, що він завжди рухається горизонтально і ніколи не рухається вертикально.

Планувальник TELEPLAN TP

Можливість ручної тяги, або механічним способом (наприклад навантажувачем) за допомогою ланцюгів. При переміщенні механічним способом над роликами передбачений щабель для оператора для збільшення тиску на полотно. Високий профіль дозволяє вирівнювати навіть дуже грубу поверхню. Робоча ширина до 6 метрів. Спеціальні профілі з легкого міцного алюмінієвого сплаву сконструйовані як телескопічні елементи і легко закріплюються між собою. Всі елементи профілювальника оцинковані. Ролики оснащені відбійником для чищення направляючої рейки від піску.

Телескопічний профілювальник полотна TAK

Профілювальник полотна TAK призначений для механічної тяги. Спеціальні профілі з легкого міцного алюмінієвого сплаву сконструйовані як телескопічні елементи і легко закріплюються між собою. Регульовані по висоті ролики з кожного боку. Робоча ширина до 7,5 метрів. В якості тяги можна використовувати машину для вкладання бруківки Probst або будь-яку іншу дорожньо-будівельну техніку. Спеціальний дизайн і висота профілю 300 мм дозволяють працювати з будь-якими матеріалами: піском, щебенем, гравієм

Напрямні рейки AZL

Спеціальний нержавіючий направляючий профіль, який не гнеться, забезпечує легке і безперешкодне ковзання роликів профілювальника.

Ручний профілювальник полотна EP-UNI

Ручний профілювальник EP-UNI – оптимальна система для планування малих і середніх площ перед вкладанням бруківки або тротуарної плитки. За допомогою цього профілювальника вирівнювання виходить швидше, простіше і краще.

 • З профілювальником EP-UNI можна рівняти поверхні різної ширини: 900 – 2300 мм (набір 90/230) або 2300 – 3000 мм (набір 230/300).
 • За допомогою телескопічних елементів з двох сторін профілювальник подовжується на 700 мм.
 • Ролики, що встановлюються з боків профілювальника на бордюр або покладену плитку, дозволяють рівняти поверхню без прокладки напрямних рейок, що значно економить робочий час.
 • Міцний алюмінієвий профіль не прогинається навіть на ширині в 3 метри.
 • Спеціальна конструкція ручок дозволяє оператору використовувати власну вагу при вирівнюванні полотна.
 • Ручка знімається для зручності транспортування.

Планувальник TELEPLAN TP

Новий TELEPLAN TP сконструйований з бездоганною формою алюмінієвого профілю. За рахунок цього він може знімати шар матеріалу, не піднімаючись при цьому. Великий тиск вниз з одночасним рухом виключає це.

Ручки HG-TP: комплект складається з 2 штук, дозволяє виконувати роботу без значних зусиль стоячи вище (не потрібно стояти на колінах у вологому піску).

Кріплення для ручок HGH-TP: комплект складається з 2 штук. Можна легко приєднати в будь-яке місце профілю для кріплення ручок HG-TP. Дозволяє лише одній людині виконувати стяжку ширших поверхонь в зручній позі легко і швидко.

Застосування ТР особливо ефективне при розгладжуванні ущільненого піску, а також там, де через обмеження зі сторін неможливі «поступальні» рухи в сторони для розгладження. Тому на таких ділянках за допомогою ТР можна високоякісно, швидко і з не великими зусиллями зробити планування поверхні.

Можна з’єднати два TP профілі між собою, так що вони легко, але в той же час стабільно з’єднані між собою. Таким чином, можна з одним або з додатковим профілем підготувати поверхню різної ширини.

 • Великий термін експлуатації.
 • Дві невід’ємні дужки для стабільного з’єднання обох профілів.
 • Вбудовані в бічні деталі напрямні для додаткових ручок HG-TP.
 • Вбудований рівень.

Фінішний планувальник MINIPLAN MP

За допомогою цього легкого і простого інструменту, можна швидко спланувати як невеликі ділянки, наприклад, навколо каналізаційних люків з різними висотами, так і більші ділянки за допомогою MP-70. Залежно від кута нахилу, оператор може вирішити що саме робити: заглиблюватися, переміщати багато матеріалу або робити фінішне загладжування.

Ручний профілювальник LEVELFIX LF

Ручний профілювальник LEVELFIX LF призначений для підготовки поверхні під вкладання плитки, а також для підготовки газонів.

Система LF являє собою раціональний пристрій для садівників і фахівців для декоративного ландшафтного будівництва, коли потрібно швидко, універсально і точно розподілити матеріал для вкладання тротуарної плитки та зробити стяжку.

Для садівників це пристосування ідеально підходить для вирівнювання грядок для посіву, підготовки газону і т.д. Доріжки з тріскою або гравієм – теж не проблема.

За короткий проміжок часу можна ідеально розрівняти поверхню, причому сліди від прогумованих коліс ледь помітні на поверхні.

Пристосування для стяжки пропонується в трьох варіаціях з плавно регульованою шириною робочої поверхні:

 • 750 до 1250 мм (LEVELFIX LF-75/125)
 • 1250 до 2150 мм (LEVELFIX LF-125/215)
 • 1700 до 3100 мм (LEVELFIX LF-170/310)

За короткий проміжок часу розподіляється велика кількість матеріалу (попередній розподіл), а потім виконується остаточна стяжка (завершальний етап).

 • Бічні, плавно регульовані по висоті, великі колеса, які знімаються. З індикатором висоти для регулювання висоти стяжки, наприклад, по бордюру. Діапазон регулювання -40 / +170 мм.
 • Плавно регульований двосхилий профіль, вбудований в стандартну комплектацію: LF-75/125: 7%, LF-125/215: 4%, LF-170/310: 2,5%.
 • Надійні пластини зі зносостійкої нержавіючої сталі.
 • Гострі нижні кромки дозволяють також розрівнювати матеріал на ущільненому піску.
 • Гальванічна оцинковка всіх деталей профілювальника.
 • Регульоване положення ручки для оптимальної ергономічності.
 • На верхній правій кромці пластини вбудований рівень.

Опційно пропонується друга ручка LF-HG для розрівнювання з більшою робочою шириною для експлуатації 2-ма операторами для LF-170/310.

Для замовлення телефонуйте за номером +38 (095) 523-52-65
Нашим партнерам можливий продаж із відтермінуванням

Меню