Для замовлення телефонуйте за номером +38 (095) 523-52-65
Нашим партнерам можливий продаж із відтермінуванням

Допоміжний інструмент для вкладання бруківки та тротуарної плитки

Захват для витягування каменів SZ

Захват для витягування каменів (екстрактор) SZ незамінний для того, хто вкладає поверхні з бруківки і для того, хто їх ремонтує. Захват SZ універсальний і підходить до каменів будь-якої форми і розміру. Завдяки його надійній конструкції захоплюючі леза можна спокійно забивати молотком в зазор між вкладеними каменями. Відстань між захоплюючими лезами регулюється від 90 до 330 мм без будь-яких інструментів. Зносостійкі леза легко замінюються. Оцинковка захвату для виймання каменів SZ робить його дуже довговічним.

Захват для витягування не втрамбованих каменів SAH

Правильний лом RE

Лом для вирівнювання тротуарної плитки. Має дві рукоятки, підніжку і поверхня для вбивання молотком в зазор між елементами мощення. Оснащений змінним міцним лезом з загартованої сталі. Оцинковка надає інструменту довговічність.

Багатопрофільний корегуючий лом MRE

«Турбо-прискорювач» при вирівнюванні тротуарної плитки або бруківки: одночасно можна рухати 4 або 5 каменів в одному ряду в наслідок чого вирівнювання відбувається приблизно в 4-5 разів швидше.

  • Оптимально для вирівнювання великої кількості рядів, переважно для прямокутної форми бруківки.
  • З 4-ма замінними, регульованими по відстані між один одним, міцними, загостреними ножами (накінечниками) із загартованої пружинної сталі.
  • Має дві рукояті і поверхню для вбивання молотком в зазор між елементами мощення.
  • Має оцинковану поверхню, що подовжує термін служби інструменту.

Гумовий молоток GH

Гумовий молоток GH призначений для вирівнювання покладених елементів мощення до трамбування. Має малу вагу (2,2 кг) і довгий держак. Гума зносостійка і при необхідності легко замінюється.

Захват для бруківки PB

Для ефективного захоплення бруківки безпосередньо з піддону. Підходить для великих блоків. Зручне робоче положення. Використовуючи два захвати PB-I, ви можете брати і вкладати одночасно чотири “котушки”.

Захват для бруківки KKT

Ефективне транспортування бруківки з піддона до місця вкладання. Регульована ширина захвату.

Для замовлення телефонуйте за номером +38 (095) 523-52-65
Нашим партнерам можливий продаж із відтермінуванням

Меню