Вібропресове обладнання ZENITH

Продаж технікі

Вібропресове обладнання ZENITH

ZENITH Maschinenfabrik GmbH – один зі світових лідерів у виробництві вібропресового обладнання.

З моменту свого заснування в 1953 році (земля Північний Рейн-Вестфалія), ZENITH має більше 8000 задоволених клієнтів у всьому світі, які кожного дня отримують зиск від нашого know-how.

З обширною програмою пересувних машин, стаціонарних машин з багаторядним вкладанням, машин,які формують вироби на піддоні та виробничих ліній, які працюють в замкнутому циклі, ZENITH є лідером в технології на багатьох міжнародних ринках.

Завдяки багаторічному досвіду, ZENITH забезпечує своїх клієнтів найвисокоякіснішим обладнанням: індивідуальне, орієнтоване в майбутнє, спроектоване під замовлення і готове під ключ вібропресове устаткування.

ZENITH пропонує комплексну систему компетентної консультації, докладне виробниче планування, ефективні бетоноформувальні машини і цілі лінії, гнучкі транспортні системи постачання бетону, системи обробки, які поліпшують поверхню виробів, відмінний сервіс та постачання запасних частин.

ZENITH як частина групи QGM

З червня 2014 року ZENITH Maschinenfabrik GmbH належить до групи QGM (Quangong Machinery). Компанія QGM активно працює у виробництві обладнання для бетонної промисловості з 1979 року з командою з 450 співробітників, що базується в провінції Фуцзянь в Китаї, і є одним з провідних виробників машин та обладнання для виробництва бетонних виробів на азіатському ринку.

Разом з ZENITH група QGM змогла успішно позиціонувати себе в цьому секторі на світовому ринку. Розширений асортимент продукції дозволяє QGM Group ще краще задовольняти всі побажання клієнтів по всьому світу.

Тротуарна плитка і бруківка: 10 рекомендацій по вибору і установці
Обладнання QGM

Подібні записи

Меню