Компанія “Наш двір” пропонує криволінійний радіусний бордюр (виробника Золотий Мандарин) для естетичного оформлення тротуарів та доріг із круглими кутами.

Новини

Радіусний бордюр – це найкращий елемент для створення закруглень різного діаметра при впорядкуванні клумб, пішохідних зон, проїжджої частини та ін.

Радіусний бордюр спрощує та прискорює роботи з благоустрою території. Адже для облаштування круглих кутів без криволінійного бордюру потрібно додаткове обладнання для різання прямого бордюру, так і стики, заповнені бетонним розчином, довго не служитимуть і виглядають не так красиво і благородно, як цілісний радіусний бордюр.
Припасування – складний і трудомісткий процес, що уповільнює роботу ремонту або благоустрою дороги, тротуару. Радіусний бордюр має підвищену міцність, він витримує навантаження від автомобіля і служить дуже довго, тому знайти якісну альтернативу практично неможливо.

Застосування криволінійного бордюру дає деякі переваги:

▪︎ зменшуються терміни благоустрою території;

▪︎ створюється прекрасна цілісна композиція ландшафту;

▪︎міцний, надійний матеріал із тривалим терміном експлуатації;

▪︎не боїться наїздів автомобіля;

▪︎створює упор для тротуарної плитки та не дає їй роз’їжджатися.

▪︎Криволінійний бордюр також зручний у роботі, як і прямий, замовте радіусний бордюр для створення гарного та довговічного дорожнього покриття.

Пропозиції для партнерів-укладальників

Подібні записи

Меню