1. Матеріал
Тротуарна плитка – сучасний будівельний матеріал. Використовується для облаштування доріжок і площ різного призначення : громадських просторів, приватних володінь і промислових територій. Бетонна тротуарна плитка складається з цементу, піску, щебеня, пігментів, модифікуючих добавок і декоративних наповнювачів.
2. Якість
Якісна бетонна плитка виготовляється методом подвійного вібропресування. Автоматизоване виробництво дозволяє добитися точної геометричної форми деталей, а використання якісних складових і напівсухого методу виробництва виробів – гідних показників міцності, морозостійкості і водопоглинання.Уникайте вібропресованої продукції, виготовленої на кустарному виробництві. Така плитка не відповідає вимогам і має дуже короткий термін експлуатації.
3. Зразки
Обов’язково подивіться зразки бруківки перед купівлею. Тротуарна плитка не той товар, який можна придбати онлайн. Це пов’язане з тим, що кольори на сайтах або в друкарських каталогах можуть істотно відрізнятися від реальних. Знайдіть на сайті виробника список офіційних дилерів і виберіть зручного для вас. У дилера ви зможете побачити колекції і порівняти продукцію різних заводів за якістю. Саме на таку виставку зразків бруківки, запрошуємо Вас до нас в с. Корнич навпроти готелю ” Монарх”.
4. Товщина
При купівлі важливо правильно підібрати товщину тротуарної плитки :
40 мм – підійде для пішохідних доріжок і тротуарів місцевого значення.
60 мм – для тротуарів магістральних вулиць і парковки легкових автомобілів на приватній території.
80 мм – зони підвищеного навантаження і парковки.
5. Технологія Color mix
Це плитка зі змішаними одночасно декількома пігментами на лицевій поверхні. Пігменти створюють колірні переходи і імітують натуральні фактури. Колір від піддону до піддону може відрізнятися. Укладання такої плитки необхідно проводити одночасно з декількох піддонів, щоб не було колірних контрастних плям. Правильне укладання забезпечить м’який колірний перехід.
6. Упаковка
Із заводу тротуарну плитку доставляють на дерев’яних піддонах. Сама плитка упакована в стрейч плівку. Піддони допускається ставити один на одного в 2 яруси.
7. Вартість доставки
Доставка плитки – чимала стаття витрат. ТОВ ” НАШ ДВІР” допоможе Вам заощадити на логістиці.
8. Транспорт
Привозять плитку на об’єкт 2 видами транспорту:
Фурою 20 т. Це велика машина завдовжки 16 – 20 м. Для її розвантаження знадобиться маніпулятор або кран на об’єкті.
Маніпулятором вантажопідйомністю 12 т. Така машина візьме в 2 рази менше вантажу, ніж фура, але зможе розвантажити себе самостійно. Пропонуємо до Ваших послуг наші маніпулятори ( 12 т та 8 т ).
9. Запас
Не забувайте про запас! Запас плитки зазвичай складає від 3 до 10% в залежності від малюнка мощення. Краще взяти трохи більше, ніж потім платити за доставку одного піддону.
10. Укладання
Укладати плитку потрібно при плюсовій температурі і в суху погоду. У дощ робити укладання без спеціального навісу не можна. Якщо ви придбали бруківку восени і не встигаєте укласти її до заморозків, то можна залишити її на вулиці в піддонах до весни. Бажано розкрити плівку, тому що парниковий ефект в закритому піддоні може спровокувати щедру появу висолів на поверхні плитки.
11. Висоли
Висоли – це білий наліт на поверхні плитки. Висоли є побічним продуктом твердіння бетону і не є браком. З часом висоли змиваються дощовою водою. Якщо не хочеться чекати, то можна очистити плитку спеціальним складом.
12. Догляд
Дуже важливо не використовувати абразивні засоби для очищення плитки (металеві щітки, ломи, лопати), оскільки вони пошкоджують її поверхню. Агресивні миючі засоби можуть негативно впливати на пігмент. Промити плитку можна під натиском води, а сніг взимку краще зчищати пластиковою лопатою.