Вибір тротуарноі плитки

Новини

Для правильного вибору тротуарної плитки необхідно:

  • Визначитись з функціональним призначенням покриття і визначити навантаження, які воно буде нести
  • Підібрати необхідну товщину тротуарної плитки

Для садово-паркових доріжок, тротуарів, прибудинкової території, де виключена можливість заїзду автотранспорту – товщина покриття повинна бути 4 см і більше.

Для покриття, де можливий заїзд легкового автотранспорту – товщина покриття повинна бути 6 см і більше.

Для покриття з інтенсивним рухом транспорту, в тому числі вантажного (парковки, внутрішньо квартальні проїзди) – товщина покриття повинна бути 8 см і більше.

Вибір необхідних шарів основи

Для правильного вибору необхідних шарів основи потрібно:

Визначити тип грунту на ділянці і його несучу здатність. Від характеристик грунту залежить обсяг робіт на ділянці з підготовки основи. Точно визначити характеристику грунту по його просіданню, плинності, морозному пучінню, набухання і інші важливі параметри можна тільки в лабораторних умовах. Найменші витрати з облаштування основи будуть при піщаних грунтах, найбільші – при глинистих. Якщо грунт сухий, його потрібно трохи намочити. Якщо ваша ділянка відноситься до підтоплюваних або грунтові води знаходяться дуже високо, рекомендуємо провести роботи по додатковому дренажу ділянки, попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

Визначити кількість необхідних шарів основи та їх товщину. Якщо на ділянці зустрічаються різні типи грунтів, вибір основи необхідно провести, як для самого слабкого грунту.

Щоб покриття було зсувостійким,рекомендується:

  • Вибирати форми тротуарної плитки зі спеціальною криволінійною формою
  • При використанні стандартних каменів (Цегла, квадрат) укладання потрібно проводити з перев*язкою рядів
  • Шов тротуарної плитки не повинен бути спрямований паралельно руху транспорту( напрямок швів повинен бути під кутом 45* до напрямку руху)
Переваги вібропресованої тротуарної плитки.
Запрошуємо Вас відвідати одну з найбільших виставок бруківки провідних виробників (київського та львівських заводів)! Виставкові стенди знаходяться обабіч автомагістралі в с. Корнич, а ландшафтна викладка взірців на вулиці Майданського, 12, м.Коломия

Подібні записи

Меню