Переваги вібропресованої тротуарної плитки.

Новини

Переваги вібропресованої
тротуарної плитки.

Одним із найпопулярніших і економічно вигідних будівельних укладальних матеріалів на сьогоднішній день є вібропресована тротуарна плитка.

Розглянемо всі якості цього матеріалу:

Тротуарна плитка виготовлена методом вібропресуваня виглядає акуратно і естетично завдяки багатогранності форм, фактур і кольорів. Вона дозволяє доповнити дизайн найоригінальнішої будівлі. Завдяки правильно підібраній плитці можна зробити весь архітектурний ансамбль цілісним, і надати йому закінченого вигляду.

Широкий асортимент вібропресованої бруківки дозволяє підібрати необхідний колір і розмір для ділянки будь якого призначення. За бажанням можна комбінувати різні види плитки, і таким чином втілювати в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Екологічна безпечність вібропресованої тротуарної плитки полягає у тому, що вона не виділяє токсичних речовин при нагріванні, не заважає природному водообміну, не наносить шкоди навколишньому середовищу і рослинам.

Зручність і комфорт – майданчики і доріжки з вібропресованої тротуарної плитки дозволяють уникнути бруду і калюж під час дощу, а також при правильному укладанні можна забути про падіння під час ожеледиці.

Зносостійкість і довговічність – Якісно встановлена тротуарна плитка буде служити мінімум 15 років. Також вона чудово переносить високі і низькі температури, протистоїть ознакам стирання і тріщинам.

Не потребує особливого догляду, бруд чудово змивається струменем води. Зіпсовані елементи покриття можна з легкістю замінити, і при цьому, нові не будуть відрізнятися по кольору від вимощених раніше. Можливість косметичного ремонту дозволяє уникнути повної заміни покриття.

Догляд за тротуарною плиткою в зимовий час
Вибір тротуарноі плитки

Подібні записи

Меню